ESIET SVEICINĀTI

Vieta jūsu banketam

 


English Russian Latvian
Esiet Sveicināti ! Viesu namā Ieviņas

 

Ievērojot atiecīgā laika brīža ieteiktos  epidemoloģiskos drošības noteikumus,piedāvājam noorganizēt korporatīvos pasākumus, seminārus, nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 100 cilvēkiem, vasaras nojumē. Atrodamies "Murjāņos" - 30km no Rīgas. 

1.Banketa zāle.60 pers.

2.Kamīnzāle dejām un atrakcijām.

3. Sauna ar baseinu. 
4. Biljarda un novusa zāle.
5. 2. stāvā istabiņas gulēšanai - 38 cilvēkiem
6. Klājam galdus-viesu nama virtuve.
7. Atkarībā no noslogojuma, iespējams izīrēt virtuvi profesionālam pavāram.
8. Vasarā ir telts vietas
9. Divi labiekārtoti dīķi, viens bērniem
10. Liela vasaras nojume līdz 100 cilvēkiem
11. Nojume ar šašlika mangali
12. Strītbola laukums,galda teniss.
13. Volejbola laukums
14. Futbola laukums
15. Labiekārtots,vienīgais Baltijā betona standarta golfa laukums ar 18 bedrītēm un nojumi ar galdiem piknikam.Betongolfa parks-pateicīga vieta,kur čempionāta sacensības korporatīviem pasākumiem,privātām jubilejām un pasākumiem,vajadzības gadijumā,kausus un medaļas sagādāsim,arī sacensības novadīsim,spēles notiek individuāli un pāru spēles.


16. Ļoti labs 5ha plašais peintbola-lāzertaga parks "Ieviņas", laukumi dažādām gaumēm,kur katrs savām vēlmēm var atrast sev piemērotu vienu no pieciem interesantiem laukumiem, četrām nojumēm un lielu dīķi. Spēles laikā atkarībā no spēles ilguma, izspēlē līdz 16 spēles variantiem komandām rotējot pa laukumiem, vienlaicīgi var spēlēt 60 spēlētāji. Sākuma komplekts ar simts lodītēm - 6.5-7.0EUR, nākamās simts lodītes2.5 - 3.0EUR,kaste-50-60EUR,atkarībā no bubmbiņu kvalitātes.

16.a. Lāzertāgs vai lāzera peintbols - jauns veids aktīvai atpūtai, airaujoša komandu spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, kā pieaugušajiem, tā arī bērniem, un tas ir pilnīgi droši .Lāzertaga spēle - viena stunda . Spēles ar inventāru un vadīšanu 2 stundas maksā 15eur,Lielisks atpūtas veids cilvēkiem , kas baidās spēlēt peintbolu.

 

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !