ESIET SVEICINĀTI

Vieta jūsu banketam

 


English Russian Latvian

Minigolfs

Jaunā 2023 gada seona ir sākusies,jāsāk gatavoties pavasara čempionātam  maija svētdienā,skatamies mājas lapā,ai pazvanam.

 Piedāvājam uzspēlēt minigolfu atpūtas kompleksa "Ieviņas"BetonMiniGolfa parkā ar 18 betonētiem standarta celiņiem,nojumi ar galdiem, grilu un dīķi kur vasarā nopeldēties.Lieliska vieta, kur sarīkot dzimšanas dienas ballīti, firmām sporta svētkus vai vienkārši, lai atpūstos pie dabas un izvingrotos, pie reizes saņemot sportisku azartu.Lai nospēlētu vienu apli, jānostaigā apmēram 700 m jeb laika ziņā atkarībā no katra veiksmes sākot no 25 minūtēm līdz stundai.Interesanti spēlēt sacensību veidā,rakstot punktus,katram celiņam atvēlēti 7 sitieni,ja neiesit-raksta 8 punktus,otrs sacensību veids ir skaitīt uzvarētos celiņus.Interesantas ir pāru spēles,kur katrs pāra spēlētājs sāk savu celiņu,bet spēles gaitā mainās sitieniem,kamēr bumbiņu iesit bedrītē.

 11.septembrī norisinājās betonminigolfa parka Ieviņas rudens kausu izcīņa.Individuāli kausu ar 40 punktiem izcīnija Indulis Freimuts,otrajā vietā ar 46 punktiem-Astra Sprūde,trešajā ar 49 punktiem-Imants Zemītis.Pāru spēlēs kausus izcīnija Edgars Čakars/Imants Zemītis-44punkti,otrajā vietā Sintija Baldone/Ilgonis Lapiņš-47punkti,trešajā vietā ar 47.5punktiem Astra Sprūde/Indulis Freimuts,issu laiku labākais rezultāts ar 33 punktiem ir saglabājies Verneram Kiršam,Latvijas čempionāta posmā.Gaidam un gatavojamies 2023.gada pavasara čempionātam maijā.

Par Latvijas čempionāta posmu-skatamies informācijā.

 BetonminiGolfa spēle ar minigolfa inventāru vienai personai-3.0eur.patstāvīgiem,sākot ar otro spēli-2.5eur,apļu skaits neierobežots,skatoties no noslogojuma.

Nojumes īre piknikam ar golfa inventāru,mangali,muzikas centru sākot no 12EUR/st.atkarībā no cilv.sk.cena katrā reizē atrunājama,derba dienās lētāk.Informācijai tālr.26498404.

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !