ESIET SVEICINĀTI

Vieta jūsu banketam

 


English Russian Latvian

Minigolfs

Pavasaris tuvojas,sezona sākusies,minigolfa parks ir atverts,piedāvājam sporta aktivitātes-uzspēlēt minigolfu un gatavoties Latvijas čempionātam amatieriem,pavasara posmam

 Piedāvājam uzspēlēt minigolfu atpūtas kompleksa "Ieviņas"BetonMiniGolfa parkā ar 18 betonētiem standarta celiņiem,nojumi ar galdiem, grilu un dīķi kur vasarā nopeldēties.Lieliska vieta, kur sarīkot dzimšanas dienas ballīti,pateicīga vieta,kur sarīkot vecmeitu ballīti,firmām sporta svētkus vai vienkārši, lai atpūstos pie dabas un izvingrotos, pie reizes saņemot sportisku azartu,galda klāšanai izīrējam nojumi ar galdiem un mangali.Lai nospēlētu vienu apli, jānostaigā apmēram 700 m jeb laika ziņā atkarībā no katra veiksmes sākot no 25 minūtēm līdz stundai.Interesanti spēlēt sacensību veidā,rakstot punktus,katram celiņam atvēlēti 7 sitieni,ja neiesit-raksta 8 punktus,otrs sacensību veids ir skaitīt uzvarētos celiņus.Interesantas ir pāru spēles,kur katrs pāra spēlētājs sāk savu celiņu,bet spēles gaitā mainās sitieniem,kamēr bumbiņu iesit bedrītē.

Katru gadu notiek Latvijas čempionāts betonminigolfā amatieriem trīs posmos,pavasara,vasaras un rudens,Spēles notiek 3 variantos,individuāli,pāru spēles un kopspēle.

20.augustā notika 3.posms,individuāli pirmo vietu ar 43 punktiem ieguva Indulis Freimuts,otro-Astra Sprūde 44 p,trešo-Imants Zemītis-45p.Pāru spēlēs pirmā vieta AstraSprūde/Indulis Freimuts 45 punkti,otrā-Imants Zemītis/Ilgonis Lapiņš-47p,trešā-kristīne Tunskere/Sintija Baldone-48p.Kopspēlē pirmā vieta Imants Zemītis-41 punkti,otro Kristīne Tunskere-49p.

 BetonminiGolfa spēle ar minigolfa inventāru vienai personai-2.5eur,apļu skaits neierobežots,skatoties no noslogojuma.

Nojumes īre piknikam ar golfa inventāru,mangali,muzikas centru sākot no 12EUR/st.atkarībā no cilv.sk.cena katrā reizē atrunājama,derba dienās lētāk.Informācijai tālr.26498404.

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !