ESIET SVEICINĀTI

Vieta jūsu banketam

 


English Russian Latvian

Peintbols

PDFDrukātE-pasts

Rudens klāt,labs laiks,lai izkustētos un uzspēlētu peintbolu,gan darba kolektīvu saliedēšanas pasākumam,jubilejas,spēles draugu lokā,vecpuišiem,maigāks peintbols-Soft50-vecmeitām,tāpat jauniešu jubilejām un skolniekiem,vecmeitām var ieteikt pasākumus betonētajā minigolfā parkā,gaidām ciemos. 

Intersantākais Peintbol&Lāzertaga Parks gardēžiem "Ieviņas"Murjāņos,tālr.26498404 piedāvā uzspēlēt peintbolu vai lāzertagu mūsu 5 ha lielā parkā,ar 17 gadu pieredzi,piecos interesantos laukumos,atrodamies Murjāņos,atpūtas kompleks"Ieviņas''30 km no Berģiem.Otrs Peintbol&Lāzertaga Parks''Peintbolabāze''1.5 ha atrodas Jaunmārupē Ieķos-trīs dažādi laukumi,kur tiek izspēlēti dažādi spēles scenāriji,viens laukums ar mājiņām-ļoti piemērots lāzertāgam,divas nojumes piknikam,kur nosvinēt jubilejas vai darba pasākumus,nojumes var noīrēt atsevišķi,bez peintbola,sporta cienītāji var izmantot volejbola,futbola laukumus,10 celiņu eternita veida minigolfa laukums,piedāvājam transportu,ar iespēju no Rīgas,aizvest līdz''Peintbola bāzei''www.peintbolabaze.lv.tālr.28837737.

Gimenes,darba kolektīvu psākumiem,skolēniem,piedāvājam peintboll Soft,peintbolu ar mazāk sāpīgām,mazākām 50cal.bumbiņām,nepaliek zilumi,šauj tikpat tālu,pat precīzāk kā 68cal.bumbiņas.

Lāzertaga vai Lāzera peintbola divustundu spēle, ar spēles vadīšanu un aprīkojumu 16.0eur/cilv.

Laba vieta firmām, kur noorganizēt izklaides pasākumus kolektīva saliedēšanai un atpūtai, tāpat dzimšanas dienas, vecpuišu ballītes, jeb vienkārši, lai atpūstos pie dabas un pie reizes saņemt adrenalīna devu. Pēc spēles pasēdēt kādā no nojumēm, uzcept šašliku un dīķī nopeldēties,iespēja izīrēt viesu namu.

Tiem,kuri nevēlas spēlēt peintbolu,var spēlēt lāzertagu/lāzera peintbols/ var spēlēt betongolfu Golfa parkā"Ieviņas",arī otrajā Peintbola Parkā Ieķos var spēlēt minigolfu.

Betongolfa spēle peintbola spēlētājiem 2.0eur.

Laukumu secība:

1. Meža forts,skujkoku parks,ar nocietinājumiem, aizsargjoslām, dažādiem slēpņiem un simtsgadīgām priedēm un eglēm. Izspēlējam iesildīšanās un iepazīšanās spēli ar bāzes maiņu.

2. Mežu bastions - starp simtsgadīgiem kokiem, nocietinātas pretinieku bāzes ar torņiem, ierakumiem, tranšejām un dažādiem šķērsļiem. Uzdevums - iznīcināt pretinieku bāzi-iegūstot vienu punktu,otrs punkts-izšaut pretinieku,trešais-kurš iegūs vairāk karodziņu.

3. Sicīlijas pilsētas ielas kvartāls ar visu infrastruktūru - mājas, mašīnās utt., kur katrā ielas pusē dzīvo pa ģimenei (mafijai), starp kurām izceļas karš.Otra spēle-pacelt centra mastā savu karogu.

4./5. Lielais mācību poligons 1,1 ha platībā ar bāzes torņiem un nocietinājumiem galos un diviem nocietinātiem torņiem centrā. Laukumā ir daudz tranšejas, ierakumi, aizsargjoslas un slēpņi. Laukumā izspēlē dažādas spēles variantus,piemēram izlaušanās no aplenkuma,cīņa par centra karogu,pretinieka bāzes leņemšana,spēle līdz pēdējai bumbiņai,noturot paceltu centra karogu,dueli un citas misijas.

Spēles laikā izspēlē apmēram līdz 16 spēles variantiem.

Vienlaicīgi komandām rotējot pa laukumiem var spēlēt 60 spēlētāji.

Sākuma komplekts ar 120 bumbiņām - 7.0-7.5eur.kaste 2000 bumbiņas-4 maisi,50-60eur.

Ieteicams spēli rezervēt priekšlaicīgi pa tālruni-26498404.

Veiksmīgu, pilnu ar adrenalīnu atpūtu.

Lāzertaga vai Lāzera peintbola spēle 2st.maksā 16eur.ja cilvēku skaits ir vismaz 10 spēlētāji.

Laukumu seccība;

1. laukums - meža forts.

2. laukums - mežu bastions.

3. laukums - Sicīlijas pilsētas ielas kvartāls,kur saimnieko mafijas klans,kuru mēģina iznīcināt policija.

4./5. laukums - lielais mācību poligons,1ha platībā.

PeintbolLāzertāga parka''Peintbola bāze''Mārupē,Ieķos,1.5ha peintbola-Lāzertāga parka trīs laukumos izspēlējam dažādus variantus,nojumes piknikam un mangalis bez maksas,plus 10 eternita veida minigolfa celiņi.

Ieviņās piknika galdu var arī klāt īrējot BetonMiniGolfa parka nojumi ar spēles inventāru,un pie reizes uzspēlēt betonMinigolfu,18 standarta betona celiņos 

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !