English Russian Latvian

 

Piedāvājam noorganizēt korporatīvos pasākumus, seminārus, nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 100 cilvēkiem, vasaras nojumē. Atrodamies "Murjāņos".3km no Rāmkalniem,kur beidzas gājēju celiņš gar šoseju.30km no Rīgas.Berģiem,

1.Banketa zāle.60 pers.

2.Kamīnzāle dejām un atrakcijām.

3. Sauna ar baseinu. 
4. Biljarda un novusa zāle.
5. 2. stāvā istabiņas gulēšanai - 38 cilvēkiem
6. Klājam galdus-viesu nama virtuve.
7. Atkarībā no noslogojuma, iespējams izīrēt virtuvi profesionālam pavāram.
8. Vasarā ir telts vietas
9. Divi labiekārtoti dīķi, viens bērniem
10. Liela vasaras nojume līdz 100 cilvēkiem
11. Nojume ar šašlika mangali
12. Strītbola laukums,galda teniss.
13. Volejbola laukums
14. Futbola laukums
15. Labiekārtots,vienīgais Baltijā standarta BetonMiniGolfa laukums ar 18 bedrītēm un nojumi ar galdiem piknikam.BetonMiniGolfa parks-pateicīga vieta,kur čempionāta sacensības korporatīviem pasākumiem,privātām jubilejām un pasākumiem,piemēram vecmeitu vai vecpuišu ballītei.Organizējot sacensības,kausus un medaļas varam sagādāt,sacensības noorganizēt ir vienkārši,vissu parādīsim,spēles notiek individuāli un pāru spēles.Minigolfa spēle ar inentāeu 2.5eur..atpūtas pasākumiem var izīrēt nojumi ar galdiem,mangali un minigolfa inventāru.


16. Ļoti labs 5ha plašais peintbola-lāzertaga parks "Ieviņas", laukumi dažādām gaumēm,kur katrs savām vēlmēm var atrast sev piemērotu vienu no pieciem interesantiem laukumiem, četrām nojumēm un lielu dīķi. Spēles laikā atkarībā no spēles ilguma, izspēlē līdz 16 spēles variantiem komandām rotējot pa laukumiem, vienlaicīgi var spēlēt 60 spēlētāji. Sākuma komplekts ar 120 lodītēm - 7.0-8.5EUR, nākamās simts lodītes2.5 - 3.0EUR,kaste-50-60EUR,atkarībā no bubmbiņu kvalitātes.

Darba kolektīviem,ģimenēm,skolēniem-piedāvājam maāk sāpīgu,nepaliek zilumi peintoll Soft ar 50cal.bumbiņām,šauj tikpāt tālu,pat precīzāk nekā 68cal.bumbiņas.

16.a. Lāzertāgs vai lāzera peintbols - jauns veids aktīvai atpūtai, airaujoša komandu spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, kā pieaugušajiem, tā arī bērniem, un tas ir pilnīgi droši .Lāzertaga spēle - viena stunda . Spēles ar inventāru un vadīšanu 2 stundas maksā 16eur,Lielisks atpūtas veids cilvēkiem , kas baidās spēlēt peintbolu.

Viesu nama Ire sākot no 290 eur.-atkarībā no cilvēku skaita,uz darba ditnām lētāk.

 

Google karte

Par mums

Viesu nams "Ieviņas" ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskai atpūtai. 
Piedāvājam nosvinēt kāzas, jubilejas, bērnu svētkus, pie galda līdz 60 cilvēkiem vai noorganizēt sporta spēles ar ēdināšanu līdz 120 cilvēkiem. Atrodamies "Murjāņos"; izbraucot no Rīgas puses pa Valmieras šoseju caur "Murjāņiem". 100 m aiz ceļa zīmes "Murjāņi" beidzas kreisā pusē ir ceļa zīme "Viesu nams Ieviņas" un jābrauc 400 m pa zemes ceļu līdz viesu namam. Viesu nama īre uz brīvdienām no 100 Ls, darba dienās atlaide līdz 50%.

Kontaktu informācija

Viesu nams Ieviņas
Mob - 264 98 404

Talr -  677 02 305

Adrese - Rīgas rajons, Sējas nov.
Web: http://viesunamsievinas.lv
Rakstiet mums !